تبلیغات در اینترنتclose
روش عجیب کسب درآمد توسط یک مرد آمریکایی + عکس
ارسال پاسخ
تعداد بازدید 297
نویسنده پیام
studycenter آفلاین


ارسال‌ها : 2
عضویت: 3 /11 /1395
سن: 19


روش عجیب کسب درآمد توسط یک مرد آمریکایی + عکس
در حالی که بسیاری از انسان ها به کاری مشغول هستند و زندگی خود را از این راه ادامه می دهند؛ عده ای نیز هستند که به شغل های کاذب یا حتی عجیب مشغول هستند. کارهایی که شاید انجام آن ها به ذهن هیچکس خطور نکند.مردی آمریکایی که خود را تنها \\\"گری\\\" صدا می کند، راهی بسیار جالب برای کسب درآمد پیدا کرده است که شاید قانونی باشد اما بسیار عجیب و باورنکردنی است. این مرد کاری کرده است که پول های رفته از دستش را باره دیگر به دست آورد.

این مرد 60 ساله که از اهالی ایالت فونیکس است، برای بدست آوردن دوباره سرمایه خود روی پول هایش مطلبی نوشته و در آن یاد آور می شود که فردی بدبخت است از این رو آدرس خود را می گذارد تا این اسکناس بار دیگر به خودش برگردد!


این مرد به طور باورنکردنی روزانه دو دلار از پول های خرج کرده اش را باز پس می گیرد که می توان آن را ماهانه 60 دلار برآورد کرد. این در حالی است که عده ای مبلغی را نیز اضافه می کنند و سپس برای او ارسال می کنند از این رو برخی ماه ها تا 100 دلار به همین روش کسب می کنداین کار \\\"گری\\\" شاید بسیار عجیب باشد اما با خلاف قوانین نیست، زیرا او به پول ها آسیب جدی وارد نمی کند و تنها با خودکار قرمز روی همه آن ها مطلبی می نویسد. او گاهی شُکه هم می شود زیرا برخی مواقع پول های او سر از کشورهای اروپایی در می آورند و مردمی از اروپا پول او را پس می فرستند.مطالب بیشتر در وب سایت ما به نشانی: http://studycenter.biz
منبع: http://irannaz.ir

یکشنبه 03 بهمن 1395 - 15:34
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :